Grand Opening

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Grand Opening

27 února, 2015 @ 8:00 pm - 11:50 pm

Djs: Ketan (solo jazz/swing/chill set), J.V. Matty&Nepallos (deephouse)

Akce začíná již od 18ti hodin a dj program končí ve 22 hodin. Poté zábava pokračuje až do rána.

V Praze se otevírá nový warmup podnik, který se bude všem snažit zpříjemnit nekonečné hodiny před noční zábavou a nebo jen zpříjemnit odpolední a podvečerní časy skvělými drinky, jídlem a live djs.

Klikni pro více infa na název akce!

Také už jste setkali se situací, kdy byste si šli v brzkých odpoledních hodinách, nebo třeba ihned z práce, sednout někam do baru, kde byste poseděli s přáteli, poslechli si kvalitní a příjemnou hudbu, kterou by vám servíroval živě DJ a pak byste teprve šli v klidu domu, nebo dále za zábavou?
Hospody, kde do Vás mydlí nějakou TV zábavu, nebo rádio hity omílané stále dokola a dokola Vás zkrátka nebaví? Že takový podnik neznáte?

My ano! V centu Prahy, jen několik desítek metrů od Tančícího domu, se právě takovýto podnik otevírá pro veřejnost! Můžete se těšit na kvalitní drinky, tupláky dobrého piva, skvělé domácí a poctivé Burgery a hlavně Dj program skoro celý týden a to již od páté hodiny odpolední.

Od středy do soboty bude možné vždy mezi 18. a 23. hodinou vše výše vypsané v LH Coctails Bar & Lounge  zažít. Tento nový warm up bar, vám chce ty nekonečné hodiny před večerní akcí tímto způsobem zpříjemnit. Otevřeno máme samozřejmě celý týden, již od poledne, ale to hlavní se bude vždy odehrávat až po páté hodině. Tešte se na tematické večírky, skvělé ceny na baru, které absolutně nesedí místu, kde bar sídlí a hlavně live DJs!

Dne 27. 2. 2015 se vám všem otevře možnost si v klidu užívat deep house music, jazz, swing, neo-jazz, hip hop a mnoho dalších hudebních lahůdek již od brzkých odpoledních hodin. Grand Opening párty, která otevře také stavidla nekonečné řadě zážitků začíná již od 17ti hodin a o hudební doprovod se postarají skvělý djs se svými sety. Deep housové duo J.V.Matty & Nepallos, jenž aktuálně razí velmi moderní deep house, nebo také tzv. „Berlin sound“ vás nenechají jen tak posedávat. Dalším hostem bude ostřílený matador českých klubů a festivalů, Dj Ketan, který naopak vše rozhoupe svými neo-jazz, nu-jazz a electro swingovými rytmy plné scratchí a vokálů. Nemusíte mít ale strach, že by úderem desáté, nebo jedenácté vše skončilo. Pro ty, jenž nikam dále cestovat nebudou, se po odeznění posledního tracku Dje, bude dále pouštět obdobná hudba, jen s trochu jinou hlasitostí. A to až do pozdních ranních hodin.

Přijde Vám to jako skvělá myšlenka? Nám také! Podpořme tedy nový warmup klub společně!

Základní info:

Akce: Grand Opening
Místo: LH Coctails Bar & Lounge  (Praha – Záhořanského 7)
Datum: 27.2.2015
Start: 17:00 End: 23:00
Djs: J.V.Matty & Nepallos, Ketan

Facebook událost:

https://www.facebook.com/events/442089369273240/?source=1

Podrobnosti

Datum:
27 února, 2015
Čas:
8:00 pm - 11:50 pm
Štítky Akce: