MoOn:Sherry - Goodbye Summer (vol.18)

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

MoOn:Sherry – Goodbye Summer (vol.18)

7 září, 2018 @ 8:00 pm - 11:50 pm

Po letní pauze pokračujeme v pravidelných mejdanech v našem domácím klubíku, kde se setkáváme již 8 let.
18.té pokračování mé pravidelné noci bude opět na dvou stageích a opět se skvělými hosty.
Končící léto musíme řádně oslavit, tak se připravte, nová klubová sezóna začíná!!

Více informací již brzy …

Djs:
Slater feat. Filip Markes on Sax (live/CZ)
4BeCome1 w. Dudu Morais Drums (live/CZ-BRA)
Ramel (Prago Union DJ set) – bohužel nemůže nakonec dorazit, místo něj vystoupí DJ Metroc
Kanhäuser
Manuel Garcia (ESP)
Badrick (CZ)
HackMoney (Ex DJ Confusion/CZ)

https://www.facebook.com/events/1928839347413961/

Oficiální TZ:

Léto pomalu končí, žádné zásadní festivaly už se konat nebudou a nám tedy nezbývá nic jiného než se pomalu připravit na novou klubovou sezónu. A tu na Žižkově otevírá již 18.té pokračování pravidelného mejdanu MoOn:Sherry v paláci Akropolis.

Tým z Vychytane.cz DJs CRW si pro vás znovu chystá nálož výběrové hudby a precizních DJs, kteří zastupují mnoho hudebních stylů. Od Black music, Soulu a Funku, přes House a Techno, až po DnB. A 7.9. to samozřejmě nebude jiné.

Dvě stagee, několik hudebních stylů, 7 DJs, 2 hudebníci, projekce a jedinečné kouzlo undergroundových prostor paláce Akropolis.
Na Sherry stagei se představí v DJ setu Ramel z Prago Union, který bude zastupovat právě Black music a podobné houpavé rytmy. Na něj navážou nejnovější členové Vychytane.cz DJs CRW se svým Liquidem a Neurofunkem, mladí a talentovaní DJs Badrick a HeckMoney (ex Confusion).  Ti se postarají o program až do ranních hodin.

Na MoOn stagei bude naopak vše rovné. House music v mnoha podobách v čele s členy CRW. Slater, respektovaná postava pražské elektronické scény, zakladatel Tribal Vision records a DJ se skvělou selekcí, vystoupí jako vždy v doprovodu stejně precizního hudebníka se saxofonem, kterým je Filip Markes. Brazilský perkusový guru, jeden z nejuniverzálnějších bubeníků, kterého aktuálně pražská scéna má Dudu Morais vystoupí opět v doprovodu DJe 4BeCome1. Tahle dvojka je neskutečně sehraná a jejich vystoupení je show se vším všudy. DJ live projekty doplní dvojice DJs, kterými jsou především DJ Kanhäuser, rezident Pekelného baru a host mnoha vyhlášených akcí, kde supportuje jména světového formátu. Jeho Deep Minimal si opravdu nenechte ujít. Posledním hostem bude naprostý nováček naší scény, mladý a nadějný student DJské školy Musartedo DJ Manuel Garcia, který bude v Akropoli hrát poprvé a my věříme, že si premiéru před skvělým publikem, které v Akropolis pokaždé je, náležitě užije.

Začátek akce je, jak je již zvykem, ve 22:00 a končit budeme hodně pozdě nad ránem. Protože klubovka se každý rok začíná jen jednou, tak si to přijďte s námi všichni pořádně užít. Letos se máme na to těšit!

Podrobnosti

Datum:
7 září, 2018
Čas:
8:00 pm - 11:50 pm
Štítky Akce: