Prague Pride Village

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Prague Pride Village

13 srpna, 2017 @ 8:00 pm - 11:50 pm

Skvělá celodenní záležitost v rámci slavností Prague Pride, které trvají celý týden. Neděle, je po hlavní akci, která se koná v sobotu pomyslný závěr týdne a proto jsme o to více rádi, že jsme hudební program dostali na starost my!

.. klikni na název pro více infa ..

Nedělní den v rámci Prague Pride Village na Střeleckém ostrově bude patřit Vychytane.cz Djs Crew a jejím hostům. Účast oficiálně potvrdili Djs a hudebníci, kteří hostí nespočet akcí po celé ČR a jsou vyhledávaným artiklem českých promotérů.
House music po celý den a Djs 4BeCome1 v doprovodu dvorního klarinetisty a flétnisty Bohdana Skibinskyyho z Běloruska, Twin a skvělý showman s arzenálem perkusí a bubínků Bongoman Rafael, Akrom se svým španělským kolegou s perkusi, který má rytmus bubnů opravdu v krvi, tedy LM Sanchez a host nedělního programu, kterého si kluci pozvali, skvělý Dj a promotér z bandy CODE, Adam Cloud.
Dále se v mezičasech představí nejrůznější hosté a kolegové, kteří budou hostovat stage po celý den. Konkrétní seznam všech účinkujících bude k dispozici přímo na místě.

Sledujte náš Facebook!

https://www.facebook.com/vychytanedjsofficial/

Podrobnosti

Datum:
13 srpna, 2017
Čas:
8:00 pm - 11:50 pm
Štítky Akce: