Happy MoOn Year 2017

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Happy MoOn Year 2017

31 prosince, 2016 @ 8:00 pm - 11:50 pm

Jedinečný prostor na lodi Cargo Gallery, bude dalším dějištěm origo akcí v naší režii.
Moc se na oslavy příchodu nového roku na pražské náplavce těšíme.

.. klikni na název pro více infa ..

 

SILVESTR NA NÁPLAVCE S CARGO GALLERY

               

K oslavám příchodu nového roku patří neodmyslitelně i pobyt v pražských ulicích, kdy v houfech brázdící a skvělou náladou hýřící mladí lidé hledají zábavu na neobvyklých a skvělou hudbou prosycených místech. Je mnoho míst, kam dojdou skoro všichni. A jedním z těch míst je bezesporu pražská náplavka, s neopakovatelnou atmosférou přímého centra města, s hlučící Vltavou a pohledem na skvosty Prahy v celé své noční nasvícené kráse. Kde po celý rok vystupují nejrůznější hudebníci, umělci, bohémové a exoti. A mezi tím vším, září putovní multikulturní monstrum, které je 68 metrů dlouhé, skoro 9 metrů široké, 230 tun vážící a 725 tun nosící známé jako loď Cargo Gallery!

Z počátku nesplnitelný sen několika fotografů, kteří s deskami o projektu pod paží hledali blázna, který by jim pomohl zrealizovat vizi vybudování galerie s hudebním klubem. Naštěstí se za podpory Ministerstva pro místní rozvoj a EU tento sen podařilo zrealizovat a proto máte po návratu z její cesty po Německu a českých řekách zase možnost navštěvovat rozličný program Cargo Gallery na pražské náplavce.

Silvestrovský večírek pod názvem HAPPY MOON YEAR, který se na vás chystá, bude v režii Vychytane.cz Djs crew a jejich hostů. Od osmé hodiny večerní, vás bude tahle veselá banda v rytmech Deep a Tech-house music provázet až do samého rána. A hudebníci, kteří budou samotné Djs doprovázet, vás budou nutit s nimi skákat a odpočítávat slavnostní půlnoc.

Vychytne.cz Djs Crew, která sdružuje nezávislé umělce naší hudební scény a která je autorem několika originálních party konceptů a své působení má po celé republice vám představí několik svých zástupců, kteří umí navodit až hypnotickou atmosféru. Jmenovitě to jsou Dj Twin, housový a techno matador naší scény, člen projektu Prague Music Therapy a jeden z nejobsazovanějších Djů Vychytane Djs v doprovodu svého dvorního perkusisty Bongomana Raffaela. Další live projekt večera bude 4BeCome1, zakladatel Crew a skvělý Dj, který brázdí naší scénu již pěknou řádku let. Ten vystoupí s neuvěřitelně nadaným hudebníkem, který je s ním na podiu vidět nejčastěji a kterým je Bohdan Skibinskyy z balkánské kapely Cirkus Problem, jenž aktuálně sklízí jeden obrovský úspěch za druhým. Akrom, bude se svým setem první Dj, kterého na Cargu v roce 2017 uslyšíte a věřte, že to bude petelice jak se sluší a patří. Tento velmi nadaný Dj a producent např. v letošním roce vyhrál celosvětovou soutěž za naší republiku v soutěži Burn Residenci. Dvojka Dolph a Raffael T. alias Dora Djs budou naopak poslední, které v letošním roce uslyšíte. Hosté večera budou manželská dvojka The DLV, jenž aktuálně pronikají do podvědomí party people, svými live video sety a hostováním po celé republice. Thomas Carter, rezident Pekelného baru, vás přivítá jako první Dj tohoto večera.

Je na to se těšit.

www.cargogallery.eu
www.booking.vychytane.cz

Podrobnosti

Datum:
31 prosince, 2016
Čas:
8:00 pm - 11:50 pm
Štítky Akce: