MoOn:Sherry vol 11.

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

MoOn:Sherry vol 11.

23 prosince, 2016 @ 8:00 pm - 11:50 pm

Přijďte s námi přivítat Ježíška do legendárního paláce Akropolis, kde se již po jedenácté potkáme na našem rezidentním večírku MoOn:Sherry.

 

.. klikni na název pro více infa ..

Po velmi kladných ohlasech jsme opět nastolili rovnováhu v hudebních stylech, které večerem budou vládnout a vy se tak můžete těšit na nadupanou House music a na skvělou Black music, Funk a Soul s trochou Hip Hopu.

A na koho se můžete těšit?
O House stage se postará 4BeCome1 v doprovodu svého dvorního hudebníka Skibinskyyho (klarinet,flétna), Dolph s Raffaelem T. a speciální hosté vánočního dílu, znojemští GAT ELECTRA (Naked Rec, FM4), na které se moc těšíme!!!

O Sherry stage se postarají matadoři naší scény, kterými jsou bývalý člen a zakladatel kapely Chaozz DJ Ba2s se svým nekonečným arzenálem skvěle znějící hudby všech žánrů a jeho kolega Dj Dug, který je také velkým sběratelem hudby a vynikající showman. Takže se můžete těšit na jejich All Night Long show.

Začínáme ve 22:00 a po půlnoci máme nachystanou vítací show, po které nám jistě Ježuch přinese vše, co jsme mu napsali, protože takové přivítání ještě neviděl.

Nebojte se na sebe hodit něco vánočního, bude to megapříjemný večírek, po kterém nás čeká už jen krásné a klidné období vánočního klidu a pohodičky!!


Událost zde:

https://www.facebook.com/events/1815922385347872/

Podrobnosti

Datum:
23 prosince, 2016
Čas:
8:00 pm - 11:50 pm
Štítky Akce: